W Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze odbędzie się turniej "Warcaby 100-polowe z jedynką". W turnieju mogą zagrać wszyscy chętni mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego.
Turniej rozegrany zostanie 23 marca. Początek o godzinie 10 na świetlicy przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze.
Organizatorzy przewidzieli rozgrywki w kategoriach wiekowych: młodzik 2014 i młodsi, junior 2013-2009, senior 2008 i starsi.
Zgłoszenia przyjmuje Wiesław Lipień, telefon 605403719, e-mail: [email protected]
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze