Reklama

Warcabowe mistrzostwa

Dzisiaj (niedziela, 29 września) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w warcabach 100-polowych. Do rozgrywek przystąpiło trzydzieścioro zawodników.

 

Każdy z uczestników turnieju rozegrał dziewięć partii, w każdej miał 10 minut na grę. W całym turnieju wygrał Wojciech Zasada (Krzeszów), jednocześnie najlepszy senior. Drugie miejsce zajął Mariusz Nowak (Kamienna Góra). Trzecia była Anita Białas (Kamienna Góra), najlepsza seniorka. Najlepszym juniorem młodszym został Kacper Czyński (Kamienna Góra). W grupie młodziczek wygrała Paulina Wielosik (Kamienna Góra). W grupie młodzików najlepszy był Adrian Białas (Kamienna Góra). Rywalizację juniorek młodszych wygrała Oliwia Kokosza (Kamienna Góra). W grupie orlików wygrał Gracjan Białas, wśród orliczek Magdalena Lema (Kamienna Góra).

Reklama

Najlepsi zawodnicy, po ośmiu w każdej kategorii, zagra w zawodach strefowych.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama