Reklama

Walne Orła

Zarząd MKS Orzeł Lubawka zawiadamia o walnym zebraniu sprawozdawczo - wyborczym członków klubu, które odbędzie się 31 stycznia 2022 r. o godz. 18.00 - pierwszy termin, 18.30 - drugi termin - Dom Kultury w Lubawce.

Program Zebrania:
1. Otwarcie obrad przez Prezesa Klubu.
2. Wybór przewodniczącego obrad.
3. Wskazanie protokolanta.
4. Wybór Komisji Skrutacyjnej oraz Komisji Uchwał i Wniosków.
5. Przyjęcie porządku obrad.
6. Sprawozdania Zarządu Klubu za okres kadencji 2016/20
7. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za lata 2016/20
8. Udzielenie absolutorium ustępującemu Zarządowi Klubu.
9. Zgłoszenie kandydatur na członków Zarządu Klubu.
10. Głosowanie nad wyborem członków Komisji Rewizyjnej.
11. Zgłoszenie kandydatur na członków Komisji Rewizyjnej.
12. Głosowanie nad wyborem członków Komisji Rewizyjnej na okres kadencji 2020/23.
13. Wolne wnioski.
14. Zakończenie obrad.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama