W sali kameralnej, na drugim piętrze Centrum Kultury w Kamiennej Górze, odbył się pierwszy koncert. Wystąpiła Maja Karteczka z zespołem.
Na widowni zasiadło kilkadziesiąt osób, głównie pań. Koncert był bezpłatny, każdy z wchodzących otrzymał numerek, który był szansą na otrzymanie nagrody. Przed rozpoczęciem koncertu rozlosowano pięć nagród. Dwie to dwuosobowe bilety na dowolne wydarzenie w Centrum Kultury. Jeden z widzów wylosował butelkę wina z niespodzianką, kolejny kolację dla dwóch osób w Luz&Blues. Piątą nagrodą był Złoty Bilet uprawniający do udziału we wszystkich tegorocnych wydarzeniach organizowanych przez Centrum Kultury. Losującą była gwiazda koncertu Maja Karteczka.
Podczas koncertu wykonywane były kompozycje wokalistki i członków zespołu oraz covery przebojów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze