Reklama

Pierwszy koncert w kameralnej sali Centrum Kultury w Kamiennej Górze

W sali kameralnej, na drugim piętrze Centrum Kultury w Kamiennej Górze, odbył się pierwszy koncert. Wystąpiła Maja Karteczka z zespołem.

Na widowni zasiadło kilkadziesiąt osób, głównie pań. Koncert był bezpłatny, każdy z wchodzących otrzymał numerek, który był szansą na otrzymanie nagrody. Przed rozpoczęciem koncertu rozlosowano pięć nagród. Dwie to dwuosobowe bilety na dowolne wydarzenie w Centrum Kultury. Jeden z widzów wylosował butelkę wina z niespodzianką, kolejny kolację dla dwóch osób w Luz&Blues. Piątą nagrodą był Złoty Bilet uprawniający do udziału we wszystkich tegorocnych wydarzeniach organizowanych przez Centrum Kultury. Losującą była gwiazda koncertu Maja Karteczka.

Reklama

Podczas koncertu wykonywane były kompozycje wokalistki i członków zespołu oraz covery przebojów.
 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 16/02/2024 15:08
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama