W Złotoryi na terenie Strzelnicy do Broni Kulowej AGAT odbył się wojewódzki etap zawodów strzeleckich "O Srebrne Muszkiety 2025". Brali w nim udział uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.
Kamiennogórską szkołę reprezentowały dwie drużyny. Obie stanęły na podium. Drużyna dziewcząt w składzie: Michelle Skrzypiec - Pastwińska, Katarzyna Sudomirska, Oliwia Sroka zajęła drugie miejsce. Drużyna chłopców startująca w składzie Seweryn Gucwa, Kacper Kuk, Krzysztof Janik zajęła trzecie miejsce.
Opiekun drużyn był Grzegorz Derlacz.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze