Reklama

Walczyli o Srebrne Muszkiety


W Złotoryi na terenie Strzelnicy do Broni Kulowej AGAT odbył się wojewódzki etap zawodów strzeleckich "O Srebrne Muszkiety 2025". Brali w nim  udział uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.


Kamiennogórską szkołę reprezentowały dwie drużyny. Obie stanęły na podium. Drużyna dziewcząt w składzie: Michelle Skrzypiec - Pastwińska, Katarzyna Sudomirska, Oliwia Sroka zajęła drugie miejsce. Drużyna chłopców startująca w składzie Seweryn Gucwa, Kacper Kuk, Krzysztof Janik zajęła trzecie miejsce.

Opiekun drużyn był Grzegorz Derlacz.
 

Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

1 czerwca odbędzie się druga tura wyborów prezydenta Polski. Głosować można na jednego z dwóch kandydatów. Już dzisiaj pokaż, kogo poprzesz.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: ZSZiO Kamienna Góra
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama