Reklama

Walczyli na Łysej Górze

Od maja do września na terenie Mikrostacji Sportów Zimowych "Łysa Góra" w Dziwiszowie rozgrywany jest cykl zawodów MTB.



Pierwsze zawody odbyły się wczoraj. Kolejne organizowane będą w ostatnie niedziele kolejnych miesięcy.

Wyścig rozgrywany był na trawiastych, trudnych, śliskich trasach.



MTB Lubawka reprezentowali:

W kategorii lat: ŁK1 - 7-10
? Marcelina Kondoł - II miejsce
? Magdalena Gniadek- IV miejsce

W kategorii ŁM1 - 7-10 lat
? Wiktor Cebula - IV miejsce
? Paweł Nasypany - VII miejsce

W kategorii ŁK2 - 11-12 lat:
? Julia Gąsiorek - I miejsce
? Weronika Mikolajczyk - II miejsce
? Aleksandra Mikołajczyk - III miejsce
? Magdalena Myśliwiec - IV miejsce

W kategorii ŁM2 - 11-12 lat:
? Ernest Cebula - II miejsce
? Kacper Bielak - III miejsce
? Mateusz Przemieniecki -IV miejsce
? Marcin Kondoł - V miejsce
? Michał Nasypany - VII miejsce
? Michał Przemieniecki - VIII miejsce

W kategorii ŁK3 -13-14 lat:
? Izabela Jażdżewska - I miejsce
? Gabriela Niciejewska - II miejsce

? W kategorii ŁM3 - 13-14 lat:
? Jakub Gniadek - I miejsce
? Kornel Liber - III miejsce
? Przemysław Gołuch IV miejsce

W kategorii ŁM4 -15-18 lat:
? Jakub Marchewka - II miejsce
? Kowalski Łukasz - V miejsce

W kategorii ŁM6 35-45 lat:
? Alfred Przemieniecki - IV miejsce

W kategorii ŁM7 46 i więcej...:
? Mirosław Mikolajczyk - III miejsce

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama