Od maja do września na terenie Mikrostacji Sportów Zimowych "Łysa Góra" w Dziwiszowie rozgrywany jest cykl zawodów MTB.
Pierwsze zawody odbyły się wczoraj. Kolejne organizowane będą w ostatnie niedziele kolejnych miesięcy.
Wyścig rozgrywany był na trawiastych, trudnych, śliskich trasach.

MTB Lubawka reprezentowali:
W kategorii lat: ŁK1 - 7-10
? Marcelina Kondoł - II miejsce
? Magdalena Gniadek- IV miejsce
W kategorii ŁM1 - 7-10 lat
? Wiktor Cebula - IV miejsce
? Paweł Nasypany - VII miejsce
W kategorii ŁK2 - 11-12 lat:
? Julia Gąsiorek - I miejsce
? Weronika Mikolajczyk - II miejsce
? Aleksandra Mikołajczyk - III miejsce
? Magdalena Myśliwiec - IV miejsce
W kategorii ŁM2 - 11-12 lat:
? Ernest Cebula - II miejsce
? Kacper Bielak - III miejsce
? Mateusz Przemieniecki -IV miejsce
? Marcin Kondoł - V miejsce
? Michał Nasypany - VII miejsce
? Michał Przemieniecki - VIII miejsce
W kategorii ŁK3 -13-14 lat:
? Izabela Jażdżewska - I miejsce
? Gabriela Niciejewska - II miejsce
? W kategorii ŁM3 - 13-14 lat:
? Jakub Gniadek - I miejsce
? Kornel Liber - III miejsce
? Przemysław Gołuch IV miejsce
W kategorii ŁM4 -15-18 lat:
? Jakub Marchewka - II miejsce
? Kowalski Łukasz - V miejsce
W kategorii ŁM6 35-45 lat:
? Alfred Przemieniecki - IV miejsce
W kategorii ŁM7 46 i więcej...:
? Mirosław Mikolajczyk - III miejsce
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze