Reklama

Wałbrzyski ZUS daje pracę

21 września (środa) zapraszamy do odwiedzenia stoiska ZUS na Międzynarodowych Targach Pracy w Wałbrzychu. Między godziną 10.00 a 13.00 można będzie poznać aktualne oferty praktyk i oferty pracy w wałbrzyskim Oddziale ZUS, a w szczególności w tworzonym Centrum Informatyki.

- Na targi zapraszamy zarówno osoby, które szukają pracy i chciałyby się zawodowo z nami związać jak i te, które chcą u nas odbyć praktyki. Szczególnie zapraszamy informatyków, na których czekają miejsca pracy w naszym nowym Centrum Informatyki – mówi Iwona Kowalska-Matis regionalny rzecznik prasowy ZUS na Dolnym Śląsku.

Rzeczniczka zapewnia, że specjalista ZUS będzie także udzielał szeregu informacji z zakresu:

ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego, dla osób zatrudnionych jednocześnie w kilku krajach członkowskich UE, praw i obowiązków osób oddelegowanych do pracy w innym kraju członkowskim Unii Europejskiej, praw i obowiązków pracodawców oddelegowujących pracowników do pracy za granicę, jak założyć własną firmę i jak prawidłowo rozliczać się z ZUS, preferencji i ulg przy zakładaniu działalności gospodarczej, świadczeń rodzinnych,

Na stoisku będzie można założyć lub zaufać profil na Platformie Usług Elektronicznych ZUS.

Reklama

Międzynarodowe Targi Pracy

Miejsce: Hotel Biały Wałbrzych, ul. Wysockiego 45

Godz.: 10.00 – 13.00

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama