Reklama

Wałbrzyska piłka

Znany jest już podział na grupy rozgrywkowe w wałbrzyskim podokręgu DZPN. Dotyczy to jednej drużyny z powiatu kamiennogórskiego - Orła Lubawka.

Po spadku z IV ligi Orzeł zagra w klasie okręgowej. Grać w niej ma 16 drużyn. Rozgrywki mają rozpocząć się w weekend 14-15 sierpnia.

W wałbrzyskiej klasie okręgowej zagrają: Darbor Bolesławice (B), Górnik Wałbrzych (B), Grom Witków, Kryształ Stronie Śląskie, LKS Bystrzyca Górna (S), Nysa Kłodzko (S), Orzeł Lubawka (S), Pogoń Pieszyce (S), Polonia Bystrzyca Kłodzka (B), Skałki Stolec, Unia Bardo (S), Venus Nowice, Victoria Świebodzice,, Włókniarz Kudowa Zdrój, Zamek Kamieniec Ząbkowicki, Zjednoczeni Żarów.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama