Reklama

Wałbrzych najlepszy

Dzisiaj (sobota, 13 czerwca)  na kamiennogórskim basenie odbyły się zawody pływackie zorganizowane w ramach Dni Kamiennej Góry.



W zawodach wzięły udział sekcje pływackie z Kamiennej Góry: Staniec-Sport i Kropla oraz kluby z Wałbrzycha: Wodnik, UKS Szafir oraz 74 Wałbrzych. Łącznie wystartowało 112 zawodników.

W punktacji klubowej wygrała sekcja pływacka Wodnik Wałbrzych 147 pkt, drugie miejsce zajęła sekcja Staniec-Sport Kamienna Góra 138 pkt, trzecie miejsce zajął UKS Szafir Wałbrzych 79 pkt.

Organizatorami zawodów było : Miejskie Centrum Kultury Fizycznej, medale i statuetki ufundowało Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

Kompletne wyniki ? kliknij tutaj

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama