Reklama

Wakacje z ptakami

Dzisiaj (czwartek, 29 sierpnia) odbyła się ostatnia wycieczka organizowana przez kamiennogórskie Centrum Kultury w ramach wakacyjnego cyklu ?Wakacyjne wycieczki?.

 

Dzisiaj uczestnicy wycieczki mogli z bliska przyjrzeć się owadom żyjącym na łąkach oraz pracy ornitologów, pracujących w ramach Krajowej Sieci Stacji Obrączkowania Ptaków.

Pani Kamila z Sudeckiej Stacji Terenowej Klubu Przyrodników w Uniemyślu rozdała lupy, pudełka, siatki do łapania owadów i wyjaśniała ?łowcom owadów? różnice, podobieństwa i ciekawostki z życia tych przedstawicieli fauny. Mogli też uczestniczyć w obrączkowaniu ptaków, a ornitolodzy opowiedzieli w jakim celu są one obrączkowane.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama