Reklama

Atak na starszą kobietę w gminie Marciszów - złodzieje ukradli telewizor

W nocy z soboty na niedzielę (20-21 lipca) trzech mężczyzn zaatakowało starszą kobietę mieszkającą na terenie gminy Marciszów. Ukradli telewizor o wartości 2 tys. zł.

Z ustaleń policji wynika, że trzech mężczyzn weszło do mieszkania seniorki. Przytrzymali ją, zakneblowali i wynieśli telewizor.

Kamiennogórscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, których podejrzewa o popełnienie tego przestępstwa. To mieszkańcy powiatu wałbrzyskiego, dwóch ma 19 lat, jeden 26. Grozi im od 2 do 15 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Sąd w Kamiennej Górze zastosował wobec zatrzymanych areszt tymczasowy.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: policja Kamienna Góra
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama