W nocy z soboty na niedzielę (20-21 lipca) trzech mężczyzn zaatakowało starszą kobietę mieszkającą na terenie gminy Marciszów. Ukradli telewizor o wartości 2 tys. zł.
Z ustaleń policji wynika, że trzech mężczyzn weszło do mieszkania seniorki. Przytrzymali ją, zakneblowali i wynieśli telewizor.
Kamiennogórscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, których podejrzewa o popełnienie tego przestępstwa. To mieszkańcy powiatu wałbrzyskiego, dwóch ma 19 lat, jeden 26. Grozi im od 2 do 15 lat pozbawienia wolności.
Sąd w Kamiennej Górze zastosował wobec zatrzymanych areszt tymczasowy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze