W Zespole Szkół przy ulicy Lubawskiej w Kamiennej Górze odbyło się dzisiaj (piątek, 11 grudnia) walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Szkolnego Związku Sportowego miasta Kamienna Góra.{jcomments off}
W spotkaniu uczestniczył Arkadiusz Dybiec, przedstawiciel Urzędu Miasta, Waldemar Woźniak, dyrektor Biura Obsługi Placówek Oświatowych, Katarzyna Bandyk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu, Bożena Skorupska, wicedyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących oraz nauczyciele wychowania fizycznego z kamiennogórskich szkół.
Podczas zebrania przedstawione zostały sprawozdanie z przeprowadzonych działań dotychczasowych władz i koncepcja dalszego funkcjonowania SZS w Kamiennej Górze. Listy gratulacyjne od Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, Beaty Pawłowicz oraz od prezesa SZS Dolny Śląsk we Wrocławiu za dotychczasową pracę na rzecz rozwoju sportu wśród dzieci i młodzieży odebrał Rajmund Gądek.
Ponownie na prezesa SZS został wybrany Dariusz Kurowski. Członkowie zdecydowali również, że na kolejną kadencję koordynatorem imprez sportowych SZS zostanie Rajmund Gądek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze