Reklama

W SZS bez zmian

W Zespole Szkół przy ulicy Lubawskiej w Kamiennej Górze odbyło się dzisiaj (piątek, 11 grudnia) walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Szkolnego Związku Sportowego miasta Kamienna Góra.{jcomments off}



W spotkaniu uczestniczył Arkadiusz Dybiec, przedstawiciel Urzędu Miasta, Waldemar Woźniak, dyrektor Biura Obsługi Placówek Oświatowych, Katarzyna Bandyk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu, Bożena Skorupska, wicedyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących  oraz nauczyciele wychowania fizycznego z kamiennogórskich szkół.

Podczas zebrania przedstawione zostały sprawozdanie z przeprowadzonych działań dotychczasowych władz i koncepcja dalszego funkcjonowania SZS w Kamiennej Górze. Listy gratulacyjne od Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, Beaty Pawłowicz oraz od prezesa SZS Dolny Śląsk we Wrocławiu za dotychczasową pracę na rzecz rozwoju sportu wśród dzieci i młodzieży odebrał Rajmund Gądek.

Ponownie na prezesa SZS został wybrany Dariusz Kurowski. Członkowie zdecydowali również, że na kolejną kadencję koordynatorem imprez sportowych SZS zostanie Rajmund Gądek.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama