Strażacy i policjanci zostali wezwani do Lubawki. W rowie przy byłym basenie (wyjazd w stronę Bukówki) leżał samochód osobowy. W pobliżu nikogo nie było.
Jak ustalili policjanci, samochód prowadziła mieszkanka województwa opolskiego. Gdy uderzyła w przepust i wjechała do rowu, wezwała lawetę i oddaliła się z miejsca zdarzenia. Ratowników wezwał inny kierowca. Na miejsce przyjechali strażacy z OSP Lubawka i PSP Kamienna Góra oraz policjanci.
Policjanci odnaleźli kierującą. Była trzeźwa. W zdarzeniu nikomu nic się nie stało.
fot. facebook / OSP Lubawka
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze