Reklama

W rocznicę wybuchu wojny - galeria zdjęć

Zakończyła się pierwsza część kamiennogórskich uroczystości związanych z 80. rocznicą wybuchu II wojny światowej. Na cykl dzisiejszych (niedziela, 1 września) imprez zaprosił burmistrz Kamiennej Góry.

 

W południu, w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze rozpoczęła się uroczysta msza święta. Po niej mieszkańcy zebrali się przy obelisku Pamięci Ofiar Zamordowanych w Niemieckich Nazistowskich Obozach Pracy w Kamiennej Górze. Burmistrz Janusz Chodasewicz przypomniał historię II wojny światowej, odczytany został apel pamięci i złożone kwiaty.

Druga część uroczystości zaplanowano jest na godzinę 17:00 w Muzeum Tkactwa. Odbędzie się koncert muzyki polskiej.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama