Reklama

W Raszowie o niewybuchach

Dzisiaj (środa, 30 października) w świetlicy w Raszowie odbyło się spotkanie z członkami Patrolu Saperskiego.

 

Podobnie jak wczoraj w Antonówce saperzy apelowali o zgłaszanie wszystkich znalezisk mogących stanowić zagrożenie. Przyjazd patrolu, nawet do niepotwierdzonych niewybuchów jest bezpłatny. Uzbrojenie, które spędziło pod ziemią dziesięciolecia jest bardzo niebezpieczne. Ładunek wybuchowy nadal jest bowiem sprawny.

Obecni na spotkanie strażacy, którzy najczęściej wzywani są do zabezpieczenia miejsca znaleziska, poznali zasady właściwego zabezpieczenia oraz zagrożenia związane z niewybuchami.

Jutro patrol pracować będzie na terenie powiatu, czeka na wszelkie zgłoszenia.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama