Dużo szczęścia mieli kierowca i pasażer bmw, które rozbiło się w centrum Pisarzowic.
Samochód prowadził 20-latek z powiatu kamiennogórskiego. Młody mężczyzna nie miał prawa jazdy. Samochód nie był dopuszczony do ruchu. BMW uderzyło w trzy drzewa. Kierowca był trzeźwy. Na szczęście kierowcy i pasażerowi nic poważnego się nie stało.
Kierowca ukarany został mandatem w wysokości 3500 zł. Dodatkowo odpowiadać będzie za jazdę bez uprawnień.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze