Drugi dzień świąt Wielkiej Nocy to tradycyjnie dzień wykonywania żartów i psikusów. W przeszłości nadachach przystanków autobusowych lądowały kosze na śmieci, na ulicach pojawiały się nowe przejścia dla pieszych.
W tym roku o zachowanie tradycji zadbał ktoś w Opawie. Jako że to wieś położona niedaleko od zbiornika Bukówka, na dachu przystanku autobusowego nad ranem pojawiła się łódka z wiosłami.
Przed rokiem w tym samym miejscu pojawił się wóz i szybko zniknął. :)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze