Jak informują internauci w niedzielę (21 czerwca) przez cały dzień świecą latarnie uliczne w rejonie ulicy Piastowskiej, Cichej, Skłodowskiej i Kościuszki.
Internautów oburza, że te same latarnie w nocy są dla oszczędności wyłączane, a w dzień, w niedzielę, się świecą. W rejonie nie widać również ekip naprawczych, czy też wymieniających urządzenia czy też żarówki.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze