W Domu Kultury w Lubawce trwa zbiórka fantów, które trafią na licytacje podczas 33. finału Wielkie Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Fanty można przynosić do Domu Kultury w Lubawce. Oprócz rzeczy można zgłaszać vouchery, karnety czy bony na usługi lub towary.
Osoby, które nie mają jak przynieść fantów, mogą zadzwonić - 726 736 938. Organizatorzy pomogą w transporcie oraz doradzą, co można przekazać.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze