Nadleśnictwo Kamienna Góra zaprasza na spotkanie przyrodnicze "Misja APOLLO". Zajęcia odbędą się w Szkółce Leśnej w Krzeszowie 1 lutego, początek o godzinie 11:00.
Uczestnicy zajęć poznają niepylaka apollo- jednego z większych motyli dziennych, którego populacja jest reintrodukowana na terenie rezerwatu "Kruczy Kamień" w Lubawce.
Gośćmi będą:
- Dariusz Kuś z Karkonoskiego Parku Narodowego, na co dzień zajmujący się hodowlą niepylaków
- Piotr Słowiński z Polskiego Radia Wrocław, przyrodnik i gawędziarz
- Kamila Grzesiak z Klubu Przyrodników, która przybliży niepylakowy potencjał naszych okolic
Każdy z uczestników wykona swojego własnego motyla.
Udziałw zajęciach będzie bezpłatny. Dodatkowe informacje: Bartłomiej Dymek email: [email protected], telefon: 605039804.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze