Reklama

W Krzeszowie o niepylaku

Nadleśnictwo Kamienna Góra zaprasza na spotkanie przyrodnicze "Misja APOLLO". Zajęcia odbędą się w Szkółce Leśnej w Krzeszowie 1 lutego, początek o godzinie 11:00.

Uczestnicy zajęć poznają niepylaka apollo- jednego z większych motyli dziennych, którego populacja jest reintrodukowana na terenie rezerwatu "Kruczy Kamień" w Lubawce.

Gośćmi będą:
- Dariusz Kuś z Karkonoskiego Parku Narodowego, na co dzień zajmujący się hodowlą niepylaków
- Piotr Słowiński z Polskiego Radia Wrocław, przyrodnik i gawędziarz
- Kamila Grzesiak z Klubu Przyrodników, która przybliży niepylakowy potencjał naszych okolic

Każdy z uczestników wykona swojego własnego motyla.

Udziałw zajęciach będzie bezpłatny. Dodatkowe informacje: Bartłomiej Dymek email: [email protected], telefon: 605039804.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama