W Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Gorze trwa, pierwsza podczas tegorocznych wakacji, półkolonia letnia. Bierze w niej udział grupa 45 dzieci pod opieką wychowawców.
Do tej pory grupa wzięła udział w wycieczkach do pałacu w Sobieszowie, krytej pływalni w Świebodzicach. Nie zabrakło także miłych wrażeń podczas zabaw w Lubinie czy seansie w kinie Cinema.
Przed młodymi uczestnikami jeszcze kilka atrakcji turystycznych oraz niespodzianka na zakończenie.
Kolejny turnus zaplanowany jest na sierpień.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze