Wczoraj w hali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich odbył się turniej Mini Siatkówki Dziewcząt w ramach projektu Volleymania Dolny Śląsk.
W kategorii ?dwójek" do rywalizacji przystąpiło 19 drużyn między innymi z Kątów Wrocławskich, Janowic Wielkich, Ząbkowic Śląskich, Brzegu Dolnego, Miękini, Twardogóry, Jaworzyny Śląskiej.
Para AMS ?MINI VOLLEY? I w składzie: Inez Chmielewska, Magdalena Lema zdobyły złote medale przechodząc przez turniej bez porażki.
Drużyna: Antonina Olszak, Anastazja Biel, Julia Cybura po wielu stoczonych bojach zajęła jedenaste miejsce.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze