Reklama

Volleymania w Kątach

Wczoraj w hali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich odbył się turniej Mini Siatkówki Dziewcząt w ramach projektu Volleymania Dolny Śląsk.

 

W kategorii ?dwójek" do rywalizacji przystąpiło 19 drużyn między innymi z Kątów Wrocławskich, Janowic Wielkich, Ząbkowic Śląskich, Brzegu Dolnego, Miękini, Twardogóry, Jaworzyny Śląskiej.

Para AMS ?MINI VOLLEY? I w składzie: Inez Chmielewska, Magdalena Lema zdobyły złote medale przechodząc przez turniej bez porażki.

Drużyna: Antonina Olszak, Anastazja Biel, Julia Cybura po wielu stoczonych bojach zajęła jedenaste miejsce.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama