Reklama

VI Olimpiada

Już po raz szósty w Kamiennej Górze odbyła się Olimpiada Sportowa Przedszkolaków. Pierwszy raz pojawili się goście z Czech, z Materska Skola Ctyrlistek. Dzieci rywalizowały w czterech grupach wiekowych. 

 

Przedszkole Publiczne nr 1, Przedszkole Publiczne nr 2, Przedszkole Publiczne nr 3, Przedszkole Stokrotka, Oddział dziecięcy przy SP nr 2, Punkt Integracyjny oraz czeskie przedszkole wystartowały w Olimpiadzie. Jedynie publiczne przedszkola wystawiły reprezentacje we wszystkich kategoriach wiekowych ? 4,5,6,7-latków. Sam wynik zawodów nie był najważniejszy. Liczyła się dobra zabawa. Sala Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących ledwo pomieściła chętnych do kibicowania swoim pociechom rodziców, dziadków czy wujków. 

Reklama

W loży honorowej zasiadł burmistrz Krzysztof Światek, przewodniczący rady miasta Andrzej Mankiewicz, dyrektor BOPO Waldemar Woźniak, dyrektor Zespołu Szkół Dariusz Kurowski, radne Danuta Kurnyta i Adrianna Gęborys 

Jak zapewniają organizatorzy to nie ostatnia taka Olimpiada w Kamiennej Górze. 

Zobacz zdjęcia dostępne tez na naszym profilu na Facebook"u

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama