Już po raz szósty w Kamiennej Górze odbyła się Olimpiada Sportowa Przedszkolaków. Pierwszy raz pojawili się goście z Czech, z Materska Skola Ctyrlistek. Dzieci rywalizowały w czterech grupach wiekowych.
Przedszkole Publiczne nr 1, Przedszkole Publiczne nr 2, Przedszkole Publiczne nr 3, Przedszkole Stokrotka, Oddział dziecięcy przy SP nr 2, Punkt Integracyjny oraz czeskie przedszkole wystartowały w Olimpiadzie. Jedynie publiczne przedszkola wystawiły reprezentacje we wszystkich kategoriach wiekowych ? 4,5,6,7-latków. Sam wynik zawodów nie był najważniejszy. Liczyła się dobra zabawa. Sala Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących ledwo pomieściła chętnych do kibicowania swoim pociechom rodziców, dziadków czy wujków.
W loży honorowej zasiadł burmistrz Krzysztof Światek, przewodniczący rady miasta Andrzej Mankiewicz, dyrektor BOPO Waldemar Woźniak, dyrektor Zespołu Szkół Dariusz Kurowski, radne Danuta Kurnyta i Adrianna Gęborys
Jak zapewniają organizatorzy to nie ostatnia taka Olimpiada w Kamiennej Górze.
Zobacz zdjęcia dostępne tez na naszym profilu na Facebook"u
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze