W niedzielę (7 lipca) w kamiennogórskiej parafii pw. Matki Bożej Różańcowej odbędzie się wieczór muzyki fortepianowej i poezji.
Na fortepianie grać będzie Agnieszka Schulz-Brzyska z Lublina. Wykona utwory największych polskich kompozytorów. Koncert prowadzić będzie i recytować poezję ks. Łukasz Kutrowski.
Początek wieczoru o godzinie 19:00. Wstęp wolny, po koncercie będzie możliwość złożenia dziękczynnego daru serca.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze