W sobotę (5 sierpnia) Centrum Biblioteczno- Kulturalne gminy Kamienna Góra zaprasza na kolejny koncert z cyklu "Muzyka wśród drzew".
Aktualizacja 4.08.2023.
W przypadku złej pogody koncert odbędzie się w sali Centrum Biblioteczno- Kulturalnego w Krzeszowie.
Oryginalna informacja
Tym razem wystąpi Vanesa Harbek z zespołem. Argentyńska wokalistka wykonuje muzykę z pogranicza bluesa, jazzu, rocka, soulu.
Koncert rozpocznie się o godzinie 18:00 w Parku Natury i Kultury, między CBK a dużym parkingiem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze