IMGW-PIB nie wydał tym razem ostrzeżenia, ale kierowcy alarmują - na drogach i chodnikach zrobiło się ślisko. Trzeba bardzo uważać.
Po południu padał śnieg i śnieg z deszczem. Spadając na ziemię, przy temperaturze poniżej zera stopni, zamienił się w cienką warstwę lodu. Ostrzeżenie zgłaszane są z terenu Kamiennej Góry i Krzeszowa i okolic.
Podobnie drogi wyglądały w ubiegły piątek.
fot. archiwum
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze