Kierowcy planujący powrót do Kamiennej Góry od strony Kowar oraz poruszający się po centrum mogą spodziewać się utrudnień w ruchu.
Aktualizacja 13:30
W związku z prowadzonymi pracami spore utrudnienia czekają teraz kierowców na skrzyżowaniu przy kamiennogórskim ratuszu.
Oryginalna informacja
Na drodze trwa neutralizacja plam zagrażających bezpieczeństwu ruchu.
Plamy ciągną się od Leszczyńca do ul. Jeleniogórskiej w Kamiennej Górze, a następnie ul. Ściegiennego, Jana Pawła II, Sienkiewicza, Waryńskiego i Al. Wojska Polskiego aż do skrzyżowania z ul. Katowicką.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze