Specjalizujący się w cyberbezpieczeństwie portal niebezpiecznik.pl informuje o kolejnej akcji przestępców, którzy wysyłając SMS-y próbują nas okraść.
Tym razem przestępcy informują o ankiecie prowadzonej przez Ministerstwo Finansów. Nagrodą za jej wypełnienie ma być 250 zł. W rzeczywistości nadawcy SMS-a chodzi o uzyskanie dostępu do naszego konta i przelaniu naszych pieniędzy, czyli okradzeniu nas.
Szczegóły na niebezpiecznik.pl
fot. niebezpiecznik.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze