Aktualizacja 16.07.2024.
Sygnalizacja została naprawiona. Ruch odbywa się normalnie.
Oryginalna informacja
Uwaga kierowcy, zepsuta jest sygnalizacja na przejeździe kolejowym na pograniczu Dębrznika i Marciszowa. Przejazd znajduje się na dwóch ruchliwych trasach - drodze krajowej nr 5 oraz linii kolejowej z Wrocławia do Jeleniej Góry.
Widoczność na przejeździe jest ograniczona. Pociągi w tym miejscu bardzo zwalniają. Kierowcy muszą się zatrzymać.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze