Reklama

Uwaga na drzewa

Planując poruszanie się po terenie powiatu warto wybrać trasy, przy których nie ma wiele drzew. Od kilku dni łamiące się gałęzie, konary spadają na jezdnie i chodniki.

Gałęzie nie wytrzymują obciążenie, którym jest zmarznięty śnieg i lód. Dzisiaj rano konar drzewa spadł na ul. Kościuszki w Lubawce. Usuwali go strażacy z miejscowej OSP.

Do podobnego zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej Marciszów - Kaczorów w Świdniku. Tu spadające konary zablokowały drogę.

Od kilku dni regularne wyjazdy na drogę krajową nr 5 między Domanowem a Pustelnikiem wykonują strażacy z Marciszowa i Pastewnika. Wszystkie wyjazdy związane są z usuwaniem gałęzi i drzew blokujących przejazd.

Reklama

fot. Facebook / OSP Lubawka i 998 Kamienna Góra

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama