Centrum Biblioteczno-Kulturalne organizuje kolejny koncert z cyklu Muzyka wśród drzew. Tym razem zagra Claus Blank.
Koncert odbędzie się w sobotę (3 sierpnia), początek o godzinie 17:00. Claus Blank zaprezentuje się podczas koncertu fortepianowego. Zagra utwory Fryderyka Chopina.
Muzyka wśród drzew rozbrzmi w Parku Natury i Kultury. Wstęp wolny.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze