Uwaga kierowcy, na skrzyżowaniu ul. Legnickiej, Katowickiej, Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze nie działa sygnalizacja świetlna. Oznacza to utrudnienia w przejeździe przez to skrzyżowania. Jak informują internauci, korek na wjeździe do Kamiennej Góry zaczyna się już na skrzyżowaniu z ul. Zamkową.
Od kilkunastu dni nie działa również sygnalizacja na skrzyżowaniu ul. Papieża Jana Pawła II, Jeleniogórskiej i Bohaterów Getta.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze