Uwaga kierowcy, na ul. Kościuszki w Kamiennej Górze musicie liczyć się z utrudnieniami w ruchu.
Przed przejściem dla pieszych doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Pojazdy zjechały z drogi, ale jedna osoba wymaga pomocy medycznej. Na jednym pasie stoi karetka.
Z ustaleń policji wynika, że przed przejściem dla pieszych zatrzymał się samochód. Drugi pojazd wjechał w jego tył Prowadziła go 58-latka. Pasażerka pierwszego pojazdu doznała obrażeń, stąd udział zespołu pogotowia ratunkowego.
Wszyscy uczestnicy zdarzenia są trzeźwi.
Ruchem kierują policjanci.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze