Zamknięta jest droga wojewódzka z Kamiennej Góry w kierunku Kowar. Na budowie drogi ekspresowej S3 doszło do uszkodzenia gazociągu.
Aktualizacja 20:32
Uszkodzony został gazociąg wysokiego ciśnienia tzw. "dwusetka"..
Oryginalna informacja
Przejazd drogą wojewódzką jest niemożliwy na odcinku od Kamiennej Góry do Raszowa. Na miejscu wycieku gazu są już ekipy właściciela sieci oraz strażacy z PSP Kamienna Góra, OSP Krzeszów, Pisarzowice i Janiszów oraz grupa chemiczna z Wałbrzycha.
Z uwagi na miejsce wycieku, nie ma zagrożenia dla ludzi. W pobliżu nie ma zabudowań.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze