W dniu dzisiejszym, 21 października 2019 r. odbyło się uroczyste wręczenie i podpisanie umów dotacyjnych na rzecz jednostek OSP w Gminie Lubawka przez Panią Burmistrz Ewę Kocembę. W spotkaniu uczestniczyli druhowie z jednostek OSP z terenu Gminy Lubawka: OSP Lubawka, OSP Chełmsko Śląskie, OSP Opawa, OSP Jarkowice, OSP Okrzeszyn.
Środki w kwocie 20.000 zł zostały rozdysponowane na poszczególne jednostki w celu wykorzystania ich na zakup przedmiotów służących do wykonywania zadań statutowych na rzecz bezpieczeństwa przeciwpożarowego na terenie całej Gminy Lubawka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze