Reklama

Uroczyste wręczenie i podpisanie umów dotacyjnych na rzecz jednostek OSP w Gminie Lubawka

W dniu dzisiejszym, 21 października 2019 r. odbyło się uroczyste wręczenie i podpisanie umów dotacyjnych na rzecz jednostek OSP w Gminie Lubawka przez Panią Burmistrz Ewę Kocembę. W spotkaniu uczestniczyli druhowie z jednostek OSP z terenu Gminy Lubawka: OSP Lubawka, OSP Chełmsko Śląskie, OSP Opawa, OSP Jarkowice, OSP Okrzeszyn.

 

Środki w kwocie 20.000 zł zostały rozdysponowane na poszczególne jednostki w celu wykorzystania ich na zakup przedmiotów służących do wykonywania zadań statutowych na rzecz bezpieczeństwa przeciwpożarowego na terenie całej Gminy Lubawka.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama