Piłkarski klub z Okrzeszyna nie będzie grał w zbliżającej się rundzie wiosennej piłkarskiej klasy B.
Decyzja zapadła dzisiaj (niedziela, 2 lutego) podczas spotkania zarządu klubu z piłkarzami. Problemem są koszty udziału w rozgrywkach. Możliwe do uzyskania dotacje nie pozwalają na funkcjonowanie klubu pomimo zaangażowania zawodników w utrzymanie drużyny (koszty transportu, zakup strojów i ich pranie, utrzymanie boiska). Drugim problemem jest liczba zawodników gotowych do gry.
Związani z drużyną zawodnicy mogą dowolnie zmienić klub.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze