We wtorek (11 czerwca) kamiennogórscy policjanci potwierdzili, uzyskane wcześniej, informacje o dużej ilości narkotyków znajdujących się w jednej z miejscowości na terenie gminy Kamienna Góra.
Policjanci znaleźli w miejscu zamieszkania 40-latka, 600 gram marihuany. Kryminalni ustalili również, że mężczyzna uprawiał krzewy tego narkotyku.
Mężczyzna usłyszał zarzuty, za które grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze