Podczas dzisiejszej uroczystej Wigilii (piątek, 13 grudnia) uczestnicy zajęć Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Lubawce dzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia.
Spotkanie rozpoczęło przedstawienie jasełkowe w wykonaniu teatru seniorów działającego przy Uniwersytecie. Wykonawcy wprowadzili publiczność w atmosferę wigilii i dość skomplikowanych relacji rodzinnych modelowanych przez współczesną sytuację w Polsce. Cud wigilijny dokonuje się jednak po raz kolejny mimo różnic w poglądach u członków rodziny. Jasełka pokazane będą szerszej publiczności jeszcze co najmniej raz, w kolejny wtorek o godzinie 18.00 w lubawskim Domu Kultury.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze