Reklama

Uniwersyteckie Jasełka

Podczas dzisiejszej uroczystej Wigilii (piątek, 13 grudnia) uczestnicy zajęć Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Lubawce dzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia.

 

Spotkanie rozpoczęło przedstawienie jasełkowe w wykonaniu teatru seniorów działającego przy Uniwersytecie. Wykonawcy wprowadzili publiczność w atmosferę wigilii i dość skomplikowanych relacji rodzinnych modelowanych przez współczesną sytuację w Polsce. Cud wigilijny dokonuje się jednak po raz kolejny mimo różnic w poglądach u członków rodziny. Jasełka pokazane będą szerszej publiczności jeszcze co najmniej raz, w kolejny wtorek o godzinie 18.00 w lubawskim Domu Kultury.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama