Reklama

Unihokej - Igrzysk Młodzieży Szkolnej - dziewczęta - strefa

Dzisiaj (czwartek, 17 października) w Lubawce rozegrany został Finał Strefy Jeleniogórskiej w unihokeju dziewcząt. Były to zawody zorganizowane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

W zawodach udział wzięły reprezentacje czterech szkół. SP Krzeszów, SP Lubawka, SP Jeżów Sudecki, SP Miszkowice.

O klasyfikacji końcowej zadecydowała mała tabela, zgodnie z regulaminem Kalendarza Imprez "SZS" Dolny Śląsk

Wyniki:
1. SP Lubawka ? SP Krzeszów ? 1 : 2
2. SP Miszkowice ? SP Jeżów Sud. ? 3 : 1
3. SP Krzeszów ? SP Jeżów Sud. ? 1 : 2
4. SP Miszkowice ? SP Lubawka ? 4 : 1
5. SP Krzeszów ? SP Miszkowice ? 4 : 0
6. SP Jeżów Sud. ? SP Lubawka ? 1 : 0

Klasyfikacja końcowa :
1. Szkoła Podstawowa Krzeszów
2. Szkoła Podstawowa Jeżów Sudecki
3. Szkoła Podstawowa Miszkowice
4. Szkoła Podstawowa Łomnica Lubawka

Reklama

Szkoła Podstawowa Krzeszów oraz Szkoła Podstawowa Jeżów Sudecki będą reprezentowały Strefę Jeleniogórską na Zawodach Wojewódzkich.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama