Dzisiaj (czwartek, 17 października) w Lubawce rozegrany został Finał Strefy Jeleniogórskiej w unihokeju dziewcząt. Były to zawody zorganizowane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W zawodach udział wzięły reprezentacje czterech szkół. SP Krzeszów, SP Lubawka, SP Jeżów Sudecki, SP Miszkowice.
O klasyfikacji końcowej zadecydowała mała tabela, zgodnie z regulaminem Kalendarza Imprez "SZS" Dolny Śląsk
Wyniki:
1. SP Lubawka ? SP Krzeszów ? 1 : 2
2. SP Miszkowice ? SP Jeżów Sud. ? 3 : 1
3. SP Krzeszów ? SP Jeżów Sud. ? 1 : 2
4. SP Miszkowice ? SP Lubawka ? 4 : 1
5. SP Krzeszów ? SP Miszkowice ? 4 : 0
6. SP Jeżów Sud. ? SP Lubawka ? 1 : 0
Klasyfikacja końcowa :
1. Szkoła Podstawowa Krzeszów
2. Szkoła Podstawowa Jeżów Sudecki
3. Szkoła Podstawowa Miszkowice
4. Szkoła Podstawowa Łomnica Lubawka
Szkoła Podstawowa Krzeszów oraz Szkoła Podstawowa Jeżów Sudecki będą reprezentowały Strefę Jeleniogórską na Zawodach Wojewódzkich.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze