Reklama

Unihokej - Igrzysk Młodzieży Szkolnej - chłopcy - strefa

Dzisiaj (piątek, 18 października) w Lubawce rozegrany został Finał Strefy Jeleniogórskiej w unihokeju chłopców. Były to zawody zorganizowane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

W zawodach udział wzięły reprezentacje czterech szkół:. SP Krzeszów, SP Lubawka, SP Smolnik, SP Mysłakowice.

Wyniki:
1. SP Lubawka ? SP Smolnik ? 0 : 3
2. SP Mysłakowice ? SP Krzeszów ? 2 : 1
3. SP Lubawka ? SP Mysłakowice ? 2 : 2
4. SP Krzeszów ? SP Smolnik ? 2 : 0
5. SP Krzeszów ? SP Lubawka ? 1 : 0
6. SP Smolnik ? SP Mysłakowice ? 3 : 1

Klasyfikacja końcowa :
1. Szkoła Podstawowa Krzeszów
2. Szkoła Podstawowa Smolnik
3. Szkoła Podstawowa Mysłakowice
4. Szkoła Podstawowa Lubawka

Szkoła Podstawowa Krzeszów oraz Szkoła Podstawowa Smolnik będą reprezentowały Strefę Jeleniogórską podczas zawodów wojewódzkich.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama