Dzisiaj (piątek, 18 października) w Lubawce rozegrany został Finał Strefy Jeleniogórskiej w unihokeju chłopców. Były to zawody zorganizowane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W zawodach udział wzięły reprezentacje czterech szkół:. SP Krzeszów, SP Lubawka, SP Smolnik, SP Mysłakowice.
Wyniki:
1. SP Lubawka ? SP Smolnik ? 0 : 3
2. SP Mysłakowice ? SP Krzeszów ? 2 : 1
3. SP Lubawka ? SP Mysłakowice ? 2 : 2
4. SP Krzeszów ? SP Smolnik ? 2 : 0
5. SP Krzeszów ? SP Lubawka ? 1 : 0
6. SP Smolnik ? SP Mysłakowice ? 3 : 1
Klasyfikacja końcowa :
1. Szkoła Podstawowa Krzeszów
2. Szkoła Podstawowa Smolnik
3. Szkoła Podstawowa Mysłakowice
4. Szkoła Podstawowa Lubawka
Szkoła Podstawowa Krzeszów oraz Szkoła Podstawowa Smolnik będą reprezentowały Strefę Jeleniogórską podczas zawodów wojewódzkich.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze