Reklama

Unihokej ? gimnazja

Na boisku przy Zespole Szkół na ulicy Lubawskiej odbyły się dzisiaj (czwartek, 26 września) zawody miejskie chłopców i dziewcząt uczących się w gimnazjach w unihokeja. Reprezentacje szkół wystawiły po jednej reprezentacji. 

 

Każde spotkanie trwało dwie połówki po osiem minut. W obu kategoriach wygrali zawodnicy Gimnazjum numer 1. 

Dziewczęta

Gimnazjum nr 1: G. Całko, N. Bilman, N. Dobrzańska, D. Jaszczur, D. Szurek, M.  Czerwińska, A. Gwiżdż, D. Macowska, N. Greniuk, K. Skupień

Gimnazjum nr 2: M. Makieła, W. Trembacz, J. Kucia, N. Zdunek, M. Lach, M. Jawor, S. Placek, O. Salamon. 

Gim 1 : Gim 2 3:0 (1:0)

Chłopcy

Gimnazjum nr 1: P. Migacz, D. Kujawski, M. Kuś, K. Sierosławski, S. Szymaniak, M. Bijak, S. Oraczek, K. Pazgan, S. Guzik, P. Oleksy.

Reklama

Gimnazjum nr 2: J. Błażków, M. Kozuch, D. Sowiński, B. Lemański, P. Maurer, A. Ochmański, D. Smaza, D. Wasiczko. 

Gim 1 : Gim 2 3:0 (2:0)

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama