Na boisku przy Zespole Szkół na ulicy Lubawskiej odbyły się dzisiaj (czwartek, 26 września) zawody miejskie chłopców i dziewcząt uczących się w gimnazjach w unihokeja. Reprezentacje szkół wystawiły po jednej reprezentacji.
Każde spotkanie trwało dwie połówki po osiem minut. W obu kategoriach wygrali zawodnicy Gimnazjum numer 1.
Dziewczęta
Gimnazjum nr 1: G. Całko, N. Bilman, N. Dobrzańska, D. Jaszczur, D. Szurek, M. Czerwińska, A. Gwiżdż, D. Macowska, N. Greniuk, K. Skupień
Gimnazjum nr 2: M. Makieła, W. Trembacz, J. Kucia, N. Zdunek, M. Lach, M. Jawor, S. Placek, O. Salamon.
Gim 1 : Gim 2 3:0 (1:0)
Chłopcy
Gimnazjum nr 1: P. Migacz, D. Kujawski, M. Kuś, K. Sierosławski, S. Szymaniak, M. Bijak, S. Oraczek, K. Pazgan, S. Guzik, P. Oleksy.
Gimnazjum nr 2: J. Błażków, M. Kozuch, D. Sowiński, B. Lemański, P. Maurer, A. Ochmański, D. Smaza, D. Wasiczko.
Gim 1 : Gim 2 3:0 (2:0)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze