Reklama

Unihokej dziewcząt - Igrzyska Dzieci - strefa

Dzisiaj (wtorek, 15 października) w Lubawce rozegrany został Finał Strefy Jeleniogórskiej w unihokeju dziewcząt. Były to zawody zorganizowane w ramach Igrzysk Dzieci.

 

W zawodach wzięły reprezentacje trzech szkół podstawowych z Lubawki, Krzeszowa i nr 2 z Kamiennej Góry.

Wyniki:
1. SP Lubawka ? SP 2 kam. Góra ? 5 : 2
2. SP 2 Kam. Góra ? SP Krzeszów ? 0 : 0
3. SP Lubawka ? SP Krzeszów ? 2 : 0

Klasyfikacja końcowa :
1. Szkoła Podstawowa Lubawka
2. Szkoła Podstawowa Krzeszów
3. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra

Drużyny ze szkół w Lubawce i Krzeszowie będą reprezentowały Strefę Jeleniogórską w Zawodach Wojewódzkich.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama