Dzisiaj (wtorek, 15 października) w Lubawce rozegrany został Finał Strefy Jeleniogórskiej w unihokeju dziewcząt. Były to zawody zorganizowane w ramach Igrzysk Dzieci.
W zawodach wzięły reprezentacje trzech szkół podstawowych z Lubawki, Krzeszowa i nr 2 z Kamiennej Góry.

Wyniki:
1. SP Lubawka ? SP 2 kam. Góra ? 5 : 2
2. SP 2 Kam. Góra ? SP Krzeszów ? 0 : 0
3. SP Lubawka ? SP Krzeszów ? 2 : 0
Klasyfikacja końcowa :
1. Szkoła Podstawowa Lubawka
2. Szkoła Podstawowa Krzeszów
3. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
Drużyny ze szkół w Lubawce i Krzeszowie będą reprezentowały Strefę Jeleniogórską w Zawodach Wojewódzkich.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze