Reklama

Umowa na oświetlenie

Dzisiaj (piątek, 6 września) w kamiennogórskim ratuszu podpisana została umowa na modernizację i rozbudowę miejskiego oświetlenia.

 

Burmistrz Janusz Chodasewicz podpisał umowę z, wybraną w przetargu, firmą Telfa ze Świdnicy. Za ponad 5,7 mln zł zmodernizowanych ma być 600 punktów świetlnych i wybudowanych 300 nowych. Zastosowanie energooszczędnych rozwiązań ma pozwolić na oszczędności sięgające kilkudziesięciu procent ponoszonych do tej pory kosztów.

Już w październiku ma się rozpocząć modernizacja istniejących lamp. W przyszłym roku ustawiane będą nowe punkty świetlne. Wykonawca ma zakończyć prace do 30 czerwca.

fot. UM Kamienna Góra

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama