Dzieci z gminy Kamienna Góra mogą rozpocząć treningi w sekcji badmintona i tenisa stołowego. Zajęcia organizuje UKS Maraton działający przy szkole w Pisarzowicach.
Zajęcia odbywają się na sali sportowej przy szkole w Pisarzowicach. Sekcja tenisa stołowego trenuje w środy i czwartki od 17:00 do 18:30. Pierwsze zajęcia zaplanowane są na 13 września. Badmintoniści trenują w poniedziałki i piątki od 15:30 do 17:00. Pierwsze zajęcia zaplanowane są na 11 września.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze