Reklama

Ukradł sprzęt do ćwiczeń

Kryminalni kamiennogórskiej jednostki podczas wykonywanych czynności rozpoznali sprawcę kradzieży, do której doszło na terenie miasta na początku kwietnia. Kwestią czasu było zatrzymanie 32-latka, który po tym jak wyspał się na ławce do ćwiczeń, postanowił zabrać ze sobą część sprzętu do siłowni spod jednego z mieszkań. Za ten czyn grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności. Zabezpiecz swoje mienie przed kradzieżą – nie daj okazji złodziejowi.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze pracowali przy sprawie kradzieży, do której doszło na terenie miasta na początku kwietnia. Mundurowi w trakcie wykonywania czynności rozpoznali na monitoringu sprawcę tego czynu.

Okazał się nim być 32-latek, który pewnej kwietniowej nocy postanowił się przespać na sprzęcie do ćwiczeń przed jednym z mieszkań. Kiedy się obudził stwierdził, że część z tych rzeczy do siłowni zabierze ze sobą. Wartość strat opiewała na kwotę 650 złotych.

Reklama

Zatrzymany mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu przestępstwa. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Apelujemy, aby zabezpieczać swoje mienie przed kradzieżą. Nigdy nie ma pewności, że miejsce, w którym pozostawiamy swoje rzeczy jest bezpieczne. Odpowiednie drzwi, zabezpieczenie w postaci zamka, a także dobrej jakości monitoring to kilka elementów, które wpływają na zmniejszenie prawdopodobieństwa stania się ofiarą tego przestępstwa.

st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama