Kładka prowadząca z ul. Słowackiego do ogrodów działkowych jest już dostępna dla pieszych. Z wejść usunięte zostały ogrodzenia uniemożliwiające przejście.
Kładka powstała w miejscu starego mostu, którego stan techniczny nie pozwalał na dalsze użytkowanie. Konstrukcja przerzucona została nad ścieżką rowerową, byłą linią kolejową. Przy kładce powstały też schody, którymi można zejść na ścieżkę.
Budowa kładki to część większego projektu realizowanego przez miasto Kamienna Góra. Zadanie obejmuje również remont lub przebudowę sąsiednich uliczek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze