O dużym szczęściu może mówić 29-letnia kobieta, która wjechała przed południem w drzewo.
Kobieta jechała ul. Sudecką w Lubawce w kierunku granicy. Z niewyjaśnionych przyczyn wjechała czołowo w przydrożne drzewo. Na szczęście nic poważnego się jej nie stało. Z ustaleń policji wynika, że kierująca to Polka, mieszkająca w Czechach. Została ukarana mandatem.
Podczas prowadzenia działań na drodze były utrudnienia w ruchu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze