Uwaga kierowcy. Zablokowana jest pas ruchu na drodze powiatowej między Chełmkiem Śląskim a Krzeszowem. Osobowy opel uderzył w słup telefoniczny. Nikomu nic poważnego się nie stało. Na miejscu pracują służby - PSP oraz OSP Krzeszów.
Z pierwszych ustaleń wynika, że kierujący oplem astrą jechał od strony Chełmska Śląskiego. Podczas wymijania zjechał za pobocze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup telekomunikacyjny stojący po drugiej stronie drogi. Opel obrócił się tyłem do kierunku jazdy i dachował.
Pojazdem jechały trzy osoby, nie doznały poważnych obrażeń.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze