Dzisiaj (piątek, 10 kwietnia) po godzinie 19 na drodze z Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji w kierunku drogi powiatowej Kamienna Góra - Krzeszów osobowy samochód uderzył w słup energetyczny.
Samochód prowadził 45-latek mieszkający poza powiatem kamiennogórskim. Z pierwszych ustaleń wynika, że kierujący wyprzedził inny pojazd i stracił panowanie nad własnym samochodem. Volkswagena passata rozbił o betonowy słup energetyczny. Kierujący był trzeźwy. Prawdopodobnie jest pacjentem szpitala i bez wiedzy personelu wyszedł poza teren placówki.
fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze