Kierowcy jadący przez Marciszów mogą spodziewać się utrudnień w ruchu na wysokości wjazdu na stację kolejową (godzina 17:10)
W tym miejscu trwa akcja służb ratowniczych związana z kolicją.
Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym oplem wjechał w latarnię i drzewo. Nie ma osób poszkodowanych. Kierowca jest trzeźwy.
Kierowca opla to 38-latek z Janowic Wielkich, jechał w kierunku miejsca zamieszkania. Jechał sam. Samochód jest powaźnie uszkodzony.
fot. OSP Marciszów
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze